Pro média

Tiskové oddělení

Mgr. Monika Fiendlerová
tel. 260 260 220, e-mail press@cmenergetika.cz

Ke stažení: logo společnosti (formát JPG)

Tiskové zprávy

ČM ENERGETIKA vstupuje na trh pro domácnosti

PRAHA, 1.3.2013 – Česká energetická společnost ČM ENERGETIKA vstupuje 1. března 2013 na trh pro domácnosti. Odběratelé po celé České republice mají možnost získat levněji elektřinu a plyn spolu s komfortní zákaznickou podporou.

„Od března vstupujeme na trh pro domácnosti a našim zákazníkům přinášíme velice jednoduchý způsob úspory měsíčních nákladů, zajištění naprosto plynulého přechodu od původního dodavatele a jasnou garanci nižší ceny,“ prozradil Petr Pelikán, marketingový ředitel akciové společnosti ČM ENERGETIKA.

Ryze český dodavatel elektřiny a plynu se zaměřil především na skutečnou dlouhodobou úsporu oproti dominantním dodavatelům v jednotlivých regionech. V březnu letošního roku jde o úsporu v průměru 14% z ceny silové elektřiny, u ceny za komoditu plyn pak jde o úsporu 23 % oproti dominantnímu dodavateli. Například, pokud jste rodinou, která žije v rodinném domě, plynem topíte a ohříváte vodu, při spotřebě 33 MWh ročně ušetříte z ceny zemního plynu 5478 Kč.

Kromě ceny se ČM ENERGETIKA a.s. rozhodla konkurovat kvalitou a komfortem zákaznické podpory. Samozřejmostí jsou plnohodnotné informace a bezplatné vyřízení administrativy, která je v souvislosti s přechodem k jinému dodavateli potřeba. Strategií společnosti je především otevřený přístup k zákazníkům. I z toho důvodu se ČM ENERGETIKA a.s. se od samého počátku působení na maloobchodním trhu, tedy od 1. března 2013, dobrovolně hlásí k dodržování Etického kodexu obchodníka v energetických odvětvích vydaného státním Energetickým regulačním úřadem.

Více informací:
Mgr. Monika Fiedlerová
PR Specialist
tel. 260 260 220
e-mail press@cmenergetika.cz